Mieszkanie 2 pokoi 95 m² Moni, Cypr

Moni, Cypr, Koinoteta Mones Lemesou
$323,504
$3,405/m²
;
In CRM: 239812
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.04.2026

Cena za m²
    $3,405/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    95 m²

Opis

Ten apartament w Moni jest, gdzie spokój spełnia wygodę, oferując ekskluzywną strzeżoną społeczność zaledwie kilka minut od Limassol. Położony w naturze, ale płynnie połączony, jest przeznaczony dla tych, którzy pragną pokoju i bliskości, bez wysiłku, bezproblemowy dostęp do tętniącej życiem dzielnicy biznesowej miasta i różnorodnej rozrywki. Położony w jednym z najbardziej obiecujących i nadchodzące Limassol, w otoczeniu prestiżowych nowych wydarzeń, takich jak Yoo i Limassol Zielonych. Oferuje szybki dostęp do pięknych plaż, takich jak plaża gubernatora. Z prestiżowymi pobliskimi obiektami, takimi jak ośrodek golfowy, najlepsze ośrodki medyczne i szkoły międzynarodowe, społeczność ta idealnie nadaje się dla rodzin i nowoczesnych profesjonalistów. Ponadto, obszar jest domem do najbardziej popularnej trasy rowerowej i znajduje się w pobliżu My Q Padel Club i Paintball Cypr. W Olthis Complex doświadczyć wyrafinowanego środowiska życia, gdzie piękno przyrody i energii miasta łączą się bezproblemowo, zapewniając unikalną mieszankę komfortu, wygody i poczucia przynależności.