Willa 3 pokoi 150 m² Kouklia, Cypr

Kouklia, Aphrodite Hills, Cypr
$803,649
$5,358/m²
;
In CRM: 213350
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.10.2025

• Adres
    Evagora Laniti Avenue, U22

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    150 m²

Opis

Jesteśmy dumni, aby przedstawić Państwu wspaniały 3-pokojowe Junior Villa w 5-gwiazdkowym Afrodite Hills Golf and Rekreation Resort.

Ta oszałamiająca nieruchomość znajduje się w luksusowym kompleksie Hestiades Greens, widocznie z widokiem na pierwszy boisko do piłki, który jest zbudowany obok oszałamiającego budynku klubu tego wspaniałego zdobywającego nagrodę kurortu golfowego. Przy wejściu do domu witamy przestronne wejście z dorosłymi drzewami i krzewami oraz duży prywatny parking. Wejście do domu, znajdziesz bardzo nowoczesny przestronny salon / jadalnia i kuchnia open- plan z wszystkich nowoczesnych w pełni wyposażone urządzenia i granitowe blaty. Salon posiada w pełni szklane drzwi, które wpuszczają wystarczającą ilość światła i prowadzą do dużych tarasów. Na parterze znajduje się również duża sypialnia gościnna z luksusowym budynkiem w szafie i luksusową łazienką, a na drugim piętrze znajdziesz 2 bardziej przestronne sypialnie z luksusowym budynkiem w szafy i luksusowe wyposażone łazienki.