Mieszkanie 2 pokoi 124 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$678,489
$5,472/m²
;
In CRM: 238502
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.04.2026

Cena za m²
    $5,472/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    124 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026

Opis

2 APARTAMENT SYPIALNICTWA - KOMFORT KONTEMPORACYJNY Z MOUNTAINĄ I HARMONĄ MORSKĄ Ten stylowy apartament z dwoma sypialniami oferuje pięknie zrównoważone środowisko życia, gdzie spokojne podmiejskie otoczenie spełniają wyrafinowany nowoczesny design. Otwarty-plan życia i jadalnia jest jasne i zachęcające, oprawione przez duże okna, które uchwycić naturalne światło i podkreślają bezproblemowe połączenie między wnętrzami i na zewnątrz. Przestronna weranda rozciąga salon, tworząc idealne miejsce na relaksujące wieczory, poranną kawę lub gości podczas podziwiania widoki na góry i morze. Nowoczesna kuchnia oferuje wykończenia premium i inteligentne planowanie układu, zapewniając bezproblemowe codzienne życie. Dwa hojnie wielkości sypialnie oferują komfort i wszechstronność - idealne dla rodzin, profesjonalistów lub długoterminowych gości. Dzięki dostępowi do prywatnych zaplecze rozwoju dedykowanego do fitness, zdrowia i relaksu, ta rezydencja zapewnia styl życia, który łączy spokój z podwyższonym luksusem.