Penthouse z 2 sypialniami 282 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$1,24M
$4,386/m²
;
In CRM: 238421
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $4,386/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    282 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

2- Sypialnia Penthouse - Limassol Ten luksusowy apartament z dwoma sypialniami jest częścią boutique falistego kompleksu, który łączy nowoczesną architekturę śródziemnomorską z przemyślanym zrównoważonym rozwojem. Położony w tętniącej życiem, ale spokojnej okolicy, oferuje sanktuarium komfortu z wyrafinowanym stylu życia. Wnętrze posiada otwartą część mieszkalną z wykończeniami premium, w tym podłogi parkietowe, marmurowe łazienki, ukryte klimatyzację i ogrzewanie podłogowe w całym. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o komforcie i elegancji obejmuje również przestronne sypialnie z wyposażonymi szafy, projektancką kuchnię z wiodącej marki europejskiej oraz duże tarasy z widokiem na ogrody krajobrazowe. Poza apartamentem, mieszkańcy korzystają z udogodnień komunalnych, takich jak dziedziniec krajobrazu, duży odkryty basen, zielone rozwiązania energetyczne, w tym panele fotowoltaiczne, i bezpieczny parking prywatny. Główne cechy: - 2 sypialnie 124; 2 łazienki - Przestronny układ open- plan - Wysokie sufity (3.15 m) z dużymi oknami - Podłogowe ogrzewanie i ukryte A / C we wszystkich obszarach - Kuchnia i szafy najlepszych marek europejskich - Marmur ściany i podłogi w łazienkach - Wspólny basen i ogród krajobrazowy - Prywatny parking kryty - Budowa efektywna energetycznie (klasa A) - Bezpieczeństwo i ognioodporne drzwi wejściowe Oferując rzadkie połączenie lokalizacji, jakości i zrównoważonego rozwoju, ten apartament z dwoma sypialniami jest idealny dla rodzin, profesjonalistów lub inwestorów poszukujących ponadczasowej i eleganckiej rezydencji w Limassol.