Mieszkanie 3 pokoi 289 m² Nikozja, Cypr

Cypr, Nikozja, Nikozja
$760,219
$2,631/m²
;
In CRM: 58858
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $2,631/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    289 m²

Opis

Mieszkanie z trzema sypialniami na trzecim piętrze w Lykavitos w Nikozji. Składa się z otwartej sali plan, salon / jadalnia i kuchnia, trzy sypialnie i dwie łazienki. Na poddaszu znajduje się także część wypoczynkowa i łazienka. Posiada magazyn i miejsce parkingowe w piwnicy.