Willa 3 pokoi 152 m² Konia, Cypr

Konia, Cypr, Konia
$507,600
$3,339/m²
;
In CRM: 212170
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    152 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    295 m²

Opis

Na sprzedaż jest nowoczesny projekt willi z jedną wspólną ścianą, położony w prestiżowej okolicy Konya. Obiekt ten oferuje 152 metrów kwadratowych przestrzeni wewnętrznej, co daje możliwość cieszyć się komfortowym i stylowym życiem. Willa jest zaprojektowana z myślą o funkcjonalności i obejmuje trzy przestronne sypialnie i dwie nowoczesne łazienki, które są odpowiednie zarówno dla rodzin jak i par.

Konya jest znana z spokojnej atmosfery łączącej podmiejskie udogodnienia z łatwym dostępem do życia miejskiego. Obszar łączy tradycyjny urok i nowoczesny rozwój, co czyni go popularnym wśród rodzin i profesjonalistów. Tutaj znajdziesz sklepy, szkoły i wszystkie niezbędne udogodnienia, a szybkie wyjście na autostradę zapewni łatwą podróż po mieście.

Willa jest zbudowana zgodnie z najwyższymi standardami i posiada klasę efektywności energetycznej A, która gwarantuje niskie rachunki za energię i wygodniejsze środowisko życia. Jest to rozsądny wybór dla tych, którzy szukają jakości i przytulności.