Mieszkanie 2 pokoi 110 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$508,563
$4,640/m²
;
In CRM: 1114
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $4,640/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026

Opis

Nowoczesne apartamenty z widokiem na wybrzeże w prestilly Limassol Lokalizacja Położony w jednym z najbardziej luksusowych i strategicznie usytuowanych obszarów Limassol, ten wyjątkowy rozwój mieszkalny oferuje stylowe życie z zapierającym dech w piersiach widokiem na wybrzeże. Projekt oferuje nowoczesną architekturę, wysokiej jakości wykończenia oraz szereg udogodnień dla mieszkańców, w tym wspólny basen i duże tarasy dachowe dla wybranych penthouses. Dzięki bliskości do kluczowych lokalnych udogodnień, sklepów, szkół i głównych dróg, apartamenty te są idealne dla tych, którzy szukają wyrafinowanego stylu życia lub wysokiej potencjalnej możliwości inwestycji w szybko rozwijającym się obszarze. 2- Sypialnia Apartament Łącząc przestrzeń i wyrafinowanie, dwupokojowe apartamenty są idealne dla małych rodzin, profesjonalistów lub inwestorów. Każda jednostka posiada przestronny salon i jadalnię, nowoczesną kuchnię, hojne balkony i panoramiczne widoki na wybrzeże Limassol, a także dostęp do wspólnego basenu.