Dom 5 pokojów 356 m² Kouklia, Cypr

Kouklia, Cypr
$4,53M
$12,733/m²
;
In CRM: 58289
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    7
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    356 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    7 731 m²

Opis

Nowoczesna willa z 5 sypialniami w miejscowości Kouklia. Blisko Aphrodite Hills i Golf. Główne cechy Basen: długość 13 m / szerokość 6,2 m / S = 80 m ² (basen z przepływem, oświetlenie regulowane) Parking: 3 parkingi z łącznie 15 miejscami parkingowymi Powierzchnia relaksu przy basenie: 120 m ² (powierzchnia pokryta pokładem) Mini stadion: 1456 m ² (boisko do piłki nożnej z bieżnią zgodnie z normami europejskimi) Ogród: ogród owocowy (banany, cytryny, granaty, brzoskwinie, jabłonie, granaty, awokado) Pełna renowacja 2025 Klasa efektywności energetycznej: A (izolacja domu, nowoczesne okna, inteligentny system domu, panele słoneczne, nowe nowoczesne urządzenia energooszczędne, oświetlenie LED) Dom Okryty obszar willi: 278 m2 Pokryte werandą: 70 m2 Weranda: 8 m2 Dom pracowniczy / sala użytkowa / pralnia: 34 m2 Powierzchnia grilla: 30 m2 (piec, grill) Okryta powierzchnia fitness: 86 m2 Dodatkowe obszary: 150 m2 Wideo i więcej zdjęć: https: / / galleries.vidflow.co / m3f99yhg

Lokalizacja na mapie

Kouklia, Cypr
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie