Mieszkanie 2 pokoi 113 m² Latsia, Cypr

Latsia, Cypr, Nikozja
$258,184
$2,285/m²
;
In CRM: 58270
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.03.2026

Cena za m²
    $2,285/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    113 m²

Opis

Nowoczesny projekt znajduje się w jednym z najbardziej uprzywilejowanych obszarów w Latsji w pobliżu centrum handlowego i składa się ze sklepu na parterze, trzy biura, trzy 1-pokojowe apartamenty i siedem 2-pokojowe apartamenty. Każdy apartament i biuro posiada własne miejsce parkingowe i magazyn. Dostępność Apartament 5 piętro Powierzchnia wewnętrzna 85,39 m2 Pokryte werandą 28,35 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data zakończenia: wrzesień 2027 r.