Willa 4 pokoi 336 m² Peyia, Cypr

Peyia, Cypr
$1,10M
$3,269/m²
;
Data aktualizacji: 17.07.2025

• Adres
    Koutsoulatremithias, 16 Peyia Valley Apartment

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    336 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    659 m²

Opis

Virella Gardens oferuje nowoczesne i wysokiej jakości domy z spersonalizowanym podejściem do każdej nieruchomości. Tylko najlepsze materiały są używane, zapewniając komfort i trwałość. Zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne wykończenia są wykonane z dbałością o szczegóły, i masz swobodę wyboru wykończeń i kolorów. Przestronne i stylowe wnętrza tworzą przytulną atmosferę, podczas gdy możliwość dostosowania materiałów i wykończenia pozwala uczynić swój dom naprawdę wyjątkowy. # ref: VIL _ 378