Mieszkanie 2 pokoi 97 m² Agios Ioannis, Cypr

Cypr, Agios Ioannis
$401,358
$4,138/m²
;
In CRM: 57987
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $4,138/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    97 m²

Opis

Nowoczesny projekt położony w samym sercu Limassol. Główne cechy Systemy fotowoltaiczne dla 2 sypialni Fotowoltaiczne System wspólnych obszarów AC Split Units we wszystkich możliwych do utrzymania obszarach Granitowe szczyty robocze Budownictwo elektryczne Wahadła Nety komarów Inteligentne systemy domofonowe Inteligentne oświetlenie Energooszczędne ramy aluminiowe i okna. Podłoga do sufitu szafy drzwi przesuwnych Wysokiej jakości uchwyty od znanych producentów. Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 82,75 m2 Pokryte werandą 14 m2 Niepokryta weranda 1,30 m2 Cena 340.000 euro plus VAT Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 82,75 m2 Pokryte werandą 14 m2 Cena 350.000 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data zakończenia: 2Q 2026