Mieszkanie 1 pokój 66 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$293,843
$4,452/m²
;
In CRM: 57978
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.03.2026

Cena za m²
    $4,452/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    66 m²

Opis

Nowoczesny luksusowy projekt mieszkalny w doskonałej lokalizacji Agios Athanasios obszarze. Składa się z 1 i 2 pokojowych apartamentów i 3-piętrowych penthouses z prywatnych ogrodów dachowych. Główne cechy Marmur jakości na ścianie obwodu werandy Zaopatrzenie komarów w pokrywę odstraszającą na oknach Zaopatrzenie w żaluzje elektryczne na oknach sypialni Szklane balustrady na werandzie Cegły termoizolacyjne (25cm) na ścianach zewnętrznych Termicznie izolująca polisteryna cały kształt budynku Luksusowa winda elektryczna Ogród na werandzie Przepisy dotyczące ogrzewania podłogowego Przepis dotyczący klimatyzacji Podwójne szyby - izolacja akustyczna Aluminium izolujące termicznie Wyroby sanitarne pierwszej klasy Syntetyczny granit w kuchni Wysokie pułapy Elektryczne bramy otwarcia do parkowania Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 52,4 m2 Pokryte werandą 17,4 m2 Powierzchnia zielona 6,7 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status projektu: Off Plan