Dom 6 pokojów 783 m² Zygi, Cypr

Zygi, Cypr, Zygi
$4,91M
$6,270/m²
;
In CRM: 57590
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.03.2026

Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    8
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    783 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    667 m²

Opis

Ekscytująca, zainspirowana Italianami społeczność na spokojnym nabrzeżu Zygi, zaprojektowana, aby zaoferować luksusowy śródziemnomorski styl życia. Rozwój obejmuje 10 willi i 5 maizonettes. Główne cechy Basen (dzieci i dorośli) Plac zabaw dla dzieci Domy klimatyzacyjne VR Panele słoneczne Jakość włoskiego wykończenia Obszar zabezpieczony Parking podziemny Terytorium prywatne Restauracja Dostępność Dom Powierzchnia wewnętrzna 755 m2 Pokryte werandą 28 m2 Niepokryta weranda 104 m2 W tym projekcie jest więcej domów. Data zakończenia: kwiecień 2026