Dom 5 pokojów 542 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$3,31M
$6,098/m²
;
In CRM: 57178
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    542 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    673 m²

Opis

Ultraluksusowa willa z panoramicznym widokiem na morze w Agios Athanasios. To ZERO. Energy Building posiada futurystyczny projekt podpisu, oferujący niezrównany luksus i nieprzerwany widok na morze ze wszystkich pięter. Główne cechy 5 Przestronne sypialnie Duża sala gimnastyczna i wellness - obejmuje saunę i masaże Prywatna winda Pokój pokojówki Magazynowanie zbiorcze Położony na rzadkiej działce z dostępem z dwóch dróg Tylko jedna sąsiadująca fabuła, zapewniająca najwyższą prywatność Zapierające dech w piersiach widoki na morze z każdego poziomu Pula nieskończoności Villa Powierzchnia wewnętrzna ogółem: 482,08 m2 (Życie: 446,07 m2 + Garaż: 36,01 m2) Pokryte werandy 96,48 m2 Dach ogród wirh BBQ 130,80 m2 Parking zakryty 22,88 m2 Potencjał przyszłej ekspansji 43,90 m2 Pomieszczenie mechaniczne 14,27 m2 (możliwość przedłużenia) Ta luksusowa willa posiada w pełni zatwierdzone pozwolenie na budowę, pełne plany architektoniczne, konstrukcyjne, elektryczne i mechaniczne oraz pełne badanie ilościowe. Projekt jest gotowy do natychmiastowej budowy w oczekiwaniu na ostateczną umowę właściciela z głównym wykonawcą.