Mieszkanie 2 pokoi 112 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$561,311
$5,012/m²
;
In CRM: 57150
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $5,012/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²

Opis

Nowoczesny kompleks mieszkalny położony w obszarze Agios Athanasios, Limassol. Projekt składa się z 13 komfortowych apartamentów. Główne cechy Kolorowy widok na morze Siłownia, plac zabaw dla dzieci Basen Mały park miejski w pobliżu Nowe domy wokół Magazyn i parking Ogrzewanie podłogowe Podwójne szyby Zabezpieczone wejście Kamery nadzoru 24 / 7 Nowoczesne wykończenia Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 85,5 m2 Pokryte werandy 26,7 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: W ramach konstrukcji Data zakończenia: 1 kwietnia 2027 r.