Mieszkanie 1 pokój 75 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$535,341
$7,138/m²
;
In CRM: 57127
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $7,138/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²

Opis

Nowoczesny, strzeżony kompleks mieszkalny położony w Agios Athanasios, Limassol. Główne cechy Dwa baseny Parking podziemny Spa Area i siłownia Dzieci Plac zabaw dla dzieci Przytulny dziedziniec i salon 1,6 km od morza Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 58 m2 Pokryte werandy 17 m2 Niepokryta weranda 2,5 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Plan wyłączenia Data zakończenia: 4 kwietnia 2027 r.