Mieszkanie 2 pokoi 88 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$295,116
$3,354/m²
;
In CRM: 56975
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $3,354/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    88 m²

Opis

Luksusowy, oszałamiający projekt położony w prestiżowej dzielnicy Faneromeni w Larnaca. Projekt składa się z 27 elegancko zaprojektowanych apartamentów rozmieszczonych na 5 piętrach. Wyjątkowa konstrukcja w kształcie litery V zapewnia prywatność i zapierające dech w piersiach widoki z każdego mieszkania. Główne cechy Przestronne układy i wysokiej jakości końcówki Wnętrza współczesne z materiałami premium i stylowym wyposażeniem Inteligentna technologia domu Wysokie okna z panoramicznym widokiem i obfitym naturalnym światłem Wygodne, przestronne sypialnie Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 74,6 m2 Pokryte werandy 13,7 m2 Cena 250.000 euro plus VAT Apartament 4 piętro Powierzchnia wewnętrzna 74,6 m2 Pokryte werandy 13,7 m2 Cena 270.000 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Plan wyłączenia