Mieszkanie 1 pokój 65 m² Limassol District, Cypr

Cypr
$296,097
$4,555/m²
;
In CRM: 56722
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.02.2026

Cena za m²
    $4,555/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Opis

Nowy nowoczesny projekt w Panthea, Limassol. Położony w pobliżu najlepszych szkół, sklepów i wszystkich niezbędnych udogodnień. Ten czteropiętrowy budynek składa się z 11 eleganckich apartamentów. Główne cechy Wspólny basen Przestronne i dobrze zaprojektowane apartamenty Prywatny parking kryty Magazyn SMART System domowy Podłogowe jednostki grzewcze i rozdzielające Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 50 m2 Pokryte werandą 14,6 m2 Cena 250.000 euro plus VAT Apartamenty 2. piętro Powierzchnia wewnętrzna 50 m2 Pokryta weranda 13,2 m2 Cena 260.000 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status projektu: Plan awaryjny Data zakończenia: czerwiec 2027 r.