Mieszkanie 2 pokoi 98 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$283,312
$2,891/m²
;
In CRM: 56416
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $2,891/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    98 m²

Opis

Nowy projekt zlokalizowany w najbliższym obszarze Nowej Mariny w Larnaca. Idealny wybór dla rezydencji i inwestycji. Główne cechy Wygodny dostęp do udogodnień miejskich Doświadcz tętniącej życiem dzielnicy znajduje się w pobliżu New Marina Larnaca Modernizacja Zakryty parking i składowanie 5 min do plaży Dostępność Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 76 m2 Pokryte werandy 22 m2 Cena 240.000 euro plus VAT Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 76 m2 Pokryte werandy 20 m2 Cena 240.000 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data zakończenia: koniec 2026 r.