Mieszkanie 1 pokój 77 m² Strovolos, Cypr

Strovolos, Cypr, Nikozja
$203,105
$2,638/m²
;
In CRM: 234632
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.03.2026

• Adres
    Akropoleos Avenue, 101 Nicosia Lung Center

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,638/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    77 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Nieprzekroczona elegancja i nowoczesny komfort Doświadczyć nowego standardu luksusowego życia, gdzie wyrafinowany design spełnia zrównoważony rozwój. Każdy szczegół, od materiałów premium do funkcji cięcia krawędzi, zapewnia niezrównany poziom komfortu i wygody. Główne cechy: - Superior Quality Construction - Wysokiej jakości materiały, eleganckie wykończenia i ogrzewanie podłogowe. - Energy-Efficient Living - panele fotowoltaiczne, inteligentna klimatyzacja i nowoczesna izolacja obniżają koszty energii przy jednoczesnym minimalizowaniu wpływu na środowisko. - Eco- Conscious Design - Włączanie zrównoważonych rozwiązań, które płynnie łączą luksus z odpowiedzialnością. - Inteligentne ogrzewanie i chłodzenie - Zapewnienie optymalnego komfortu dzięki zaawansowanym technologiom energooszczędnym. - Zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju - Zaprojektowane w celu stworzenia przyjaznego środowisku życia o wysokiej wydajności. Obejmij nowoczesny styl życia, w którym luksus, innowacje i zrównoważony rozwój łączą się, aby stworzyć naprawdę wyjątkowe doświadczenie życiowe.