Dom 3 pokoi 134 m² Peyia, Cypr

Peyia, Cypr
$789,830
$5,894/m²
;
In CRM: 234562
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.05.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    134 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    230 m²

Opis

Odkryj tę uroczą willę z trzema sypialniami w malowniczej okolicy Peyia, Pafos. Ten pięknie zaprojektowany dom o powierzchni 229,7 m2 oferuje 113,7 m2 powierzchni pokrytej, plus 20,03 m2 powierzchni pokrytej werandą, idealny do wypoczynku na zewnątrz. Z dwoma łazienkami i całkowitą powierzchnią pokrytą 138.7 m2, willa ta zapewnia komfortowe i stylowe środowisko życia w jednym z najbardziej wysuniętych po Cyprze miejsc. Idealny zarówno dla stałego pobytu i rekolekcje wakacje!