Mieszkanie 3 pokoi 115 m² Latsia, Cypr

Latsia, Cypr, Nikozja
$269,659
$2,345/m²
;
In CRM: 234549
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.03.2026

Cena za m²
    $2,345/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    115 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Przestronne trzypokojowe mieszkanie w Latsji, Nicosia Ten pięknie laid- out trzypokojowe mieszkanie w Latsii oferuje hojną przestrzeń życiową z nowoczesnym designem open- plan, który płynnie łączy kuchnię i ekspansywny salon. Trzy dobrze proporcjonalne sypialnie zapewniają komfortowe zakwaterowanie odpowiednie dla życia rodzinnego. Położony zaledwie kilka minut od centrum handlowego Cypru i innych głównych zabytków miasta, nieruchomość ta łączy wygodę, komfort i długoterminowe wartości, co stanowi doskonały wybór dla rezydencji lub inwestycji.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć