Mieszkanie 2 pokoi 101 m² Nikozja, Cypr

Cypr, Nikozja, Nikozja
$368,550
$3,649/m²
;
In CRM: 55805
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.03.2026

Cena za m²
    $3,649/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    101 m²

Opis

Nowy projekt znajduje się w cichej okolicy, ale blisko wszystkich udogodnień, supermarketów, restauracji, kawiarni i parków. Główne cechy Prawie zerowy budynek energetyczny System wejścia wideo / wywołania do kontrolowanego dostępu Systemy fotowoltaiczne dla każdego mieszkania i wspólnych obszarów Drzwi przeciwpożarowe (1 godzina odporności ogniowej) Kamery nadzoru bezpieczeństwa System alarmowy Ogród dachowy z wyposażeniem dla WC Certyfikowany dźwięk i termoizolacja Światła detektora jonizującego na miejscach parkingowych i wejściowych Panele termiczne z podwójnymi szybami Słoneczny podgrzewacz wody System ciśnienia wody Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 80 m2 Pokryte werandy 20,8 m2 Ogród dachowy 72,5 m2 na dodatkowe 40.000 euro Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 80 m2 Pokryte werandy 20,4 m2 Ogród dachowy 76,9 m2 na dodatkowe 40.000 euro W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data zakończenia: grudzień 2027 r.