Mieszkanie 2 pokoi 112 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$324,628
$2,898/m²
;
In CRM: 55732
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

• Adres
    Thermopyn, 4 Alo Car Rentals Larnaca City Centre Branch

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,898/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²

Opis

Nowoczesny luksusowy projekt w samym sercu Larnaki, Cypr. Główne cechy Stan powietrza Plac zabaw dla dzieci Winda Kompleks lotny Ogrzewanie centralne Basen komunalny Panele fotowoltaiczne Słoneczny podgrzewacz wody System alarmowy Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 88,2 m2 Pokryte werandy 18,6 m2 Niepokryta weranda 3,4 m2 Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 88,3 m2 Pokryte werandy 23,7 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data zakończenia: lipiec 2026 r.