Mieszkanie 2 pokoi 90 m² Lakatameia, Cypr

Lakatameia, Cypr, Nikozja
$270,326
$3,004/m²
;
In CRM: 55409
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $3,004/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Opis

Nowoczesny projekt w Archanielos w Nikozji. Znajduje się w cichej, mieszkalnej okolicy, w pobliżu usług. Projekt oferuje 12 eleganckich apartamentów. Główne cechy Kuchnia włoska Drzwi i okna z aluminium Rura w układzie rur Przepis dotyczący klimatyzacji Przełączniki do elektrycznych elementów ściennych do ogrzewania Panele słoneczne Klasa energetyczna "A Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 77 m2 Pokryte werandy 13 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status projektu: Badanie