Mieszkanie 2 pokoi 100 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$401,358
$4,014/m²
;
In CRM: 55224
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $4,014/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Opis

Stylowy projekt w obszarze Agios Athanasios, Limassol. Projekt składa się z 6 luksusowych apartamentów. Główne cechy Nowoczesny design 5 min do dużego supermarketu Balkon z widokiem na morze 5 min do Foelys Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 77,75 m2 Pokryte werandą 22,7 m2 Niepokryta weranda 11,2 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data zakończenia: kwiecień 2025 r.