Mieszkanie 3 pokoi 149 m² Nikozja, Cypr

Cypr, Nikozja
$588,462
$3,949/m²
;
In CRM: 55136
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $3,949/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    149 m²

Opis

Stylowy projekt zlokalizowany w Engomi w Nikozji. 3 km od ambasady amerykańskiej i rosyjskiej, w cichej dzielnicy mieszkalnej. Blisko lokalnych sklepów, kawiarni i restauracji. Główne cechy Słoneczny układ termiczny dla wody Układ ciśnieniowy wody Klimatyzacja we wszystkich apartamentach Pełne ogrzewanie podłogowe dla apartamentów na 4 piętrze Panel fotowoltaiczny do apartamentów na 4. piętrze Termiczny system aluminiowy Dzwonek do drzwi z kamerami wideo Panele słoneczne dla obszaru gminnego powodują niższe opłaty Zaopatrzenie w stacje ładowania samochodów elektrycznych Przepis dotyczący systemu alarmowego 2 Wyciągi luksusowe Zbudowany z efektywnością energetyczną A Dostępność Apartament 4 piętro Powierzchnia wewnętrzna 118,35 m2 Pokryte werandą 31,1 m2 Ogród dachowy 114,4 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Pod konstrukcją Data zakończenia: koniec 2025 r.