Mieszkanie 2 pokoi 106 m² Lakatameia, Cypr

Lakatameia, Cypr, Nikozja
$283,312
$2,673/m²
;
In CRM: 55124
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $2,673/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    106 m²

Opis

Luksusowy projekt zagnieżdżony w samym sercu spokojnego obszaru archaniołów, Nikozja. Wokół budynku znajduje się bujny park, idealny na spacery, zajęcia na świeżym powietrzu i spotkania rodzinne. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do lokalnych udogodnień, szkół i transportu publicznego. Główne cechy Apartament z jedną sypialnią z GARDEN NEXT to the PARK area Mały budynek, tylko 8 mieszkań Unikalna lokalizacja Efektywność energetyczna A Instalacja warunków powietrza Instalacja migawki elektrycznej Panel fotowoltaiczny instalacyjny Nowoczesny projekt Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 84,45 m2 Pokryte werandą 20,71 m2 Niepokryta weranda 6,37 m2 Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 85,01 m2 Pokryte werandą 20,71 m2 Niepokryta weranda 5,33 m2 Ogród 2,10 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Plan wyłączenia Data zakończenia: marzec 2026 r.