Penthouse 3 pokoi 188 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$392,980
$2,090/m²
;
In CRM: 5372
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $2,090/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    188 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

3- Sypialnia Apartament - Rodzina w stylu Apartament z trzema sypialniami oferuje przestronne wnętrza przeznaczone dla rodzin poszukujących komfortu i elegancji. Powierzchnia mieszkalna: Duży salon i jadalnia otwarty na szeroki weranda. Kuchnia: Funkcjonalna i stylowa, z wysokiej jakości kabinerią i nowoczesnymi wykończeniami. Master Suite: Prywatny rekolekcje z łazienką i wyposażone szafy. Drugie i trzecie sypialnie: idealne dla dzieci, gości, lub ustawienia biura domowego. Kąpiele: Stylowo wykończone, z przemyślanymi układami dla wygody. Balkon: Wyjątkowo duża przestrzeń z panoramicznym widokiem na zieleń i Salt Lake. Ta rezydencja zapewnia prywatność domu rodzinnego z wygodą centralnego życia, w jednej z najbardziej spokojnych dzielnic Larnaca.