Mieszkanie 2 pokoi 99 m² Limassol District, Cypr

Cypr
$455,775
$4,604/m²
;
In CRM: 53784
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.05.2026

Cena za m²
    $4,604/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    99 m²

Opis

Nowoczesny projekt znajduje się w Panthea Area, Limassol. Łatwy dostęp do wszystkich udogodnień. Projekt składa się z 5 eleganckich apartamentów. Główne cechy Wysokiej jakości włoska podłoga ceramiczna w salonie & jadalnia Duże werandy Parking zakryty Systemy fotowoltaiczne Winda Certyfikat klasy A efektywności energetycznej Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 76 m2 Pokryte werandą 22,5 m2 Niepokryta weranda 17 m2 Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 76 m2 Pokryte werandą 22,5 m2 Niepokryta weranda 19 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data zakończenia: marzec 2026 r.