Dom 3 pokoi 203 m² Tala, Cypr

Tala, Cypr, Koinoteta Talas
$1,09M
$5,381/m²
;
In CRM: 6741
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    203 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

Charakteryzuje się delikatnym kamiennym wyglądem i doskonałą lokalizacją z oddechem z widokiem na wieś i wybrzeże Pafos, znajduje się w Tala, która jest wspólnotą, gdzie życie społeczne kręci się wokół wydarzeń miasta. Jest to również idealne miejsce dla tych, którzy chcą cieszyć się naturalne widoki i wszystkie niezbędne udogodnienia, sklepy, szkoły międzynarodowe i uniwersytety, plaże i rozrywka w pobliżu. Ze względu na wzrost lokalizacji, miejscowi doświadczają chłodnych letnich wieczorów i przyjemnej przyrody i klimatu. Rozwój posiada wybór willi w tym 3 sypialnie z prywatnym basenem nieskończoności przepełniony, duże werandy, piękny krajobraz i zadaszony parking.