Mieszkanie 2 pokoi 98 m² Dystrykt Larnaka, Cypr

Cypr
$328,254
$3,350/m²
;
In CRM: 1807
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $3,350/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    98 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Ten apartament 2 sypialnia znajduje się w Livadia, Larnaca, w pobliżu American University. Jest to część rozwoju położonego na obszarze otrzymującym znaczne inwestycje, w tym projekt kraju związkowego przyszłości oraz przekształcenie obszaru Starych rafinerii ropy naftowej w tereny zielone, uniwersytet i inne obiekty. Apartament znajduje się w kompleksie składającym się z 60 apartamentów na 4 bloki mieszkalne i oferuje dostęp do wspólnych udogodnień, takich jak basen, jacuzzi, siłownia i sauna. Dodatkowo projekt obejmuje budynek handlowy ze sklepami i trzema poziomami biur z podziemnym parkingiem. Dostawa spodziewana jest za 2,5 roku.