Mieszkanie 1 pokój 29 m² Akrotiri, Cypr

Akrotiri, Cypr, Akrotiri village
$102,374
$3,530/m²
;
In CRM: 2250
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2024

Cena za m²
    $3,530/m²
  • Piętro
    Piętro
    9
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    29 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    12

Opis

Na czynsz. Nowy kompleks w pobliżu Morza Śródziemnego na Cyprze Północnym. O budowie: Kompleks zostaje ukończony i uruchomiony. Obszar / plaża: Północny Cypr jest oddzielnym krajem zajmującym część wyspy Cypr. Północny Cypr znany jest ze swojego oszałamiającego naturalnego piękna, zatoki morskie. Większość plaż Północnego Cypru są piaszczyste, ale czasami można znaleźć kamyki. Ze względu na swoją historię, Północny Cypr słynie z atrakcji, do których przyjeżdżają turyści z całego świata. Co dalej? Światowa klasa centrum SPA znajduje się w sąsiednim kompleksie, a nowoczesna klinika znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu.
Kilka minut jazdy od kompleksu znajduje się miasto Tatlisu, z rozbudowaną infrastrukturą - ambulans, posterunek policji, szkoła publiczna, przedszkole, supermarkety, apteki, kawiarnie i restauracje, stacje benzynowe, itp.
Kompleks znajduje się 200 metrów od promenady, z kawiarniami i restauracjami, i piękne plaże.. Co jest w kompleksie: Na zamkniętym terenie znajdują się 3 bloki mieszkalne, odkryty basen, basen dla dzieci, teren rekreacyjny przy basenie, plac zabaw, gazebos do rekreacji, bar przy basenie, kryty basen, sauna fińska, hammam, otwarty parking. Na dachu bloków znajdują się odkryte baseny i fitness. Wewnątrz: Apartamenty są dostępne na sprzedaż z planem: