Mieszkanie 2 pokoi 97 m² Limassol District, Cypr

Cypr
$525,307
$5,416/m²
;
In CRM: 52988
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $5,416/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    97 m²

Opis

Kompleks mieszkalny w centrum miasta Limassol. Pieszo do centrów handlowych, modnych kawiarni i restauracji, szkół i atrakcji miasta. Budynek kucyków 18 eleganckich apartamentów. Główne cechy Najwyższej jakości materiały i wykończenia Wnętrza projektanta mody Najnowsze rozwiązania technologiczne Przepisy dotyczące warunków klimatycznych Okna panoramiczne Panele energii słonecznej Widoki górskie Cicha lokalizacja Blisko wszystkich udogodnień miasta 6 minut do plaży Klasa A efektywność energetyczna Dostępność Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 80 m2 Pokryte werandą 17 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Projekt statusu: W trakcie budowy Data zakończenia: 1 kwietnia 2026 r.