Mieszkanie 2 pokoi 116 m² Latsia, Cypr

Latsia, Cypr, Nikozja
$298,658
$2,575/m²
;
In CRM: 52864
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $2,575/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    116 m²

Opis

Nowoczesny projekt znajduje się na spokojnych obrzeżach centrum miasta. Jest dogodnie blisko szkół, supermarketów, restauracji i parków, czyniąc codzienne życie bez wysiłku. Główne cechy 8 jednostek 1 i 2 pokojowe mieszkania Powierzchnia ogrodu na dachu Ocena efektywności energetycznej A Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 85 m2 Pokryte werandą 24- 31 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status projektu: W trakcie budowy