Mieszkanie 2 pokoi 98 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$284,843
$2,907/m²
;
In CRM: 44611
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.03.2026

Cena za m²
    $2,907/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    98 m²

Opis

Nowoczesny projekt w cichej dzielnicy mieszkalnej w Kamares, Larnaca. Znajduje się w pobliżu supermarketów, szkół, obiektów rozrywkowych i innych lokalnych udogodnień, w tym nowego centrum handlowego Larnaca. Budynek składa się z 9 przestronnych apartamentów z dużą powierzchnią werandy, łazienką, dużą kuchnią, zadaszonym parkingiem i magazynami. Główne cechy Klasa efektywności energetycznej A Blisko morza Obszar grillowania System telefonu wejściowego Widok na góry Przepis dotyczący klimatyzacji Przechowywanie Parking zakryty Woda ciśnieniowa Okna podwójne szklane Góra do kuchni granitowej W pobliżu obszaru zielonego Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 80 m2 Pokryty werandą 18 m2 Ogród dachowy 66 m2 Status: w trakcie budowy Data zakończenia: czerwiec 2026 r.