Mieszkanie 3 pokoi 122 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$459,236
$3,764/m²
;
In CRM: 44600
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.03.2026

Cena za m²
    $3,764/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    122 m²

Opis

Nowoczesny projekt w obszarze Marina Larnaca. Projekt znajduje się w zasięgu centrum miasta Larnaca, kołyszące się palmy i promenady plaży przyciągające tłumy do Larnaca - i jego międzynarodowego lotniska. Budynek składa się z 14 przestronnych apartamentów z dużą powierzchnią werandy, łazienką, dużą kuchnią, zadaszonym parkingiem i magazynami. Posiada wspólne baseny dla dorosłych i dzieci, wyposażone zarówno w prysznic na zewnątrz i wewnątrz i rozległych terenów zielonych Główne cechy Klasa efektywności energetycznej A Blisko morza Obszar grillowania System telefonu wejściowego Przepis dotyczący klimatyzacji Przechowywanie Parking zakryty Woda ciśnieniowa Okna podwójne szklane Góra do kuchni granitowej W pobliżu obszaru zielonego Dostępność Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 102,60 m2 Pokryte werandą 20,40 m2 Niepokryta weranda 5,90 m2 Widok na morze Cena 395.000 euro plus VAT Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 102,60 m2 Pokryte werandą 20,40 m2 Widok na morze Cena 495.000 euro plus VAT Status projektu: W trakcie budowy Data zakończenia: czerwiec 2027 r.