Mieszkanie 3 pokoi 150 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$1,40M
$9,303/m²
;
In CRM: 42001
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.01.2026

Cena za m²
    $9,303/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²

Opis

Nowy budynek mieszkalny w dzielnicy Limassol Germasogeia. W pobliżu znajdują się lokalne szkoły, banki i inne potrzeby, wszystkie w zasięgu ręki, jak słynna linia brzegowa Limassol. Każdy apartament posiada miejsce parkingowe i magazyn na parterze. W budynku znajduje się również starannie urządzony ogród z przodu, a także wspólny basen i pokładu, a ekskluzywny ogród dachowy gwarantujący widok na górne piętra dla trzech apartamentów na czwartym piętrze. Otwarte obszary mieszkalne pozwalają na komfortowy przepływ ruchu, i rozciąga się na duże, duże balkony, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się godziwą pogodą przez cały rok. Główne cechy Materiały budowlane najwyższej jakości Najwyższa jakość specyfikacji Izolacja termiczna Podwójne szyby w całym Marmurowe blaty zdobią duże kuchnie Klasa energetyczna A Dostępność Apartament 4 piętro Powierzchnia wewnętrzna 118 m2 Pokryte werandą 32 m2 Ogród dachowy 52 m2 Istnieje więcej mieszkań dostępnych w tym projekcie. Status: zakończony