Mieszkanie 2 pokoi 108 m² Dystrykt Larnaka, Cypr

Cypr
$371,846
$3,443/m²
;
In CRM: 51441
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $3,443/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    108 m²

Opis

Ogrodzona społeczność otoczona obszarami zielonymi, położona 500 metrów od plaży w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów w Larnaca: Livadia. Projekt składa się z pięciu bloków z 1, 2 i 3 sypialniami. Główne cechy Społeczność rozszczepiona 5 bloków Niepokryte werandy Pokryte miejsca parkingowe Magazyny 500 metrów od plaży Bliskość do centrum miasta Larnaca Klasa energetyczna A Dostępność Apartamenty 2. piętro Powierzchnia wewnętrzna 74 m2 Pokryta weranda 24,5 m2 Niepokryta weranda 70 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status projektu: W trakcie budowy