Dom 3 pokoi 340 m² Episkopi Municipality, Cypr

Episkopi Municipality, Cypr
$1,99M
$5,868/m²
;
In CRM: 39005
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    340 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    700 m²

Opis

Ta super-nowoczesna willa znajduje się na wzgórzach Episkopi, naprzeciwko Teatru Curium Ancient. Nieruchomość z widokiem na morze redefiniuje prawdziwy luksus oferując wyjątkowy design przyznanego biura architektury, w doskonałej lokalizacji. Willa została wybudowana z najwyższej jakości materiałami i z dużą dbałością o szczegóły, aby zapewnić najwyższy komfort i najnowocześniejsze wnętrza. Willa zbudowana na dwóch poziomach została starannie zaprojektowana, aby zapewnić doskonałą dystrybucję przestrzeni i światła. W salonie znajdują się wysokie sufity, dwupoziomowe sypialnie z oknami podłogowymi, nowoczesna kuchnia z górnej części urządzenia liniowego. Główne cechy Podwójne szkliwione drzwi i okna Kompletne urządzenia klimatyzacyjne W pełni wyposażona kuchnia Pralnia Pokój biurowy Parkiet Podłogi w sypialni Światła zamontowane przez projektanta Wysokiej jakości Podłogowy system grzewczy (pompa ciepła) System filtrowania i zmiękczania wody Basen 10 x 3,5 m Profesjonalny Hot Tub Outdoor Fotowoltaiczne Panele słoneczne Słoneczny system podgrzewania wody Kamery bezpieczeństwa System Videophone Automatyczny system parowania ogrodu Krajobraz dojrzałe ogrody Szczegóły Parter: duży salon, duża jadalnia i kuchnia, łazienka dla gości, pokój biurowy, grill, odkryty salon, przechowalnia, basen 10 x 3,5 m. 1 piętro: przestronna sypialnia z łazienką i WC w szafie, 2 duże sypialnie, duża łazienka, pralnia. Powierzchnia działki: 700 metrów kwadratowych Powierzchnia wewnętrzna: 240 m2, Pokryte werandy: 100 m kw.