Dom 3 pokoi 200 m² Peyia, Cypr

Peyia, Cypr
$901,875
$4,509/m²
;
In CRM: 49074
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    518 m²

Opis

Luksusowe wille na sprzedaż w Peyia w mieście Pafos!! Mieszkańcy tych ekskluzywnych domów skorzystają z prywatnych basenów, dużych tarasów, przestronnych wnętrz, wysokowymiarowych wykończeń i kompleksu elitarnych obiektów stylu życia. Główne cechy Podwójne szyby energooszczędne okna i drzwi przesuwne podłogowe tarasowe najnowszej technologii aluminiowe Izolacja termiczna (kategoria A) Importowane marmurowe wykończenia podłogi w obszarach miejskich Najwyższa jakość ceramiki podłogowej / opcjonalne parkiety lakierowane Importowane włoskie drzwi szaf przesuwnych Najwyższa jakość włoskich drzwi wewnętrznych Bespoke kuchni włoskiej Granitowe lub wysokiej jakości blaty kuchenne oraz blaty do jednostek próżności Doskonała gama urządzeń kuchennych Najlepsze wyposażenie łazienkowe Wyroby sanitarne wysokiej jakości Wystrój płytki we wszystkich obszarach łazienki CentralVRV systemy we wszystkich obszarach Ogrzewanie podłogowe we wszystkich obszarach Systemy intruzujące i sygnalizacyjne we wszystkich obszarach Telefony wideo z kolorowymi monitorami Efektywność energetyczna: (A) Dostępność Dom Powierzchnia działki 518 m2 Powierzchnia wewnętrzna 167 m2 Pokryte werandą 33 m2 Niepokryte werandy 53 m2 Niekryty parking 20 m2 Istnieje więcej willi 3 sypialnie dostępne na sprzedaż