Dom 3 pokoi 154 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$1,42M
$9,243/m²
;
In CRM: 50315
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    154 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    141 m²

Opis

Nowy projekt znajduje się w Agios Athanasios w Limassol. Dojazd do supermarketów, szkół, szpitali, banków, sklepów handlowych, klubów high-end, restauracji high-end, plaż zajmuje tylko 5 minut. Klasa energetyczna: B Dostępność Maisonette Przewodniczący Obszar pokryty 127 m2 Pokryte werandą 27 m2 Powierzchnia działki 141 m2 Cena 1.205.800 euro plus VAT Maisonette Przewodniczący Obszar pokryty 127 m2 Pokryte werandą 27 m2 Powierzchnia działki 151 m2 Cena 1.282.800 euro plus VAT W ramach tego projektu można kupić więcej domów.