Mieszkanie 2 pokoi 95 m² Nikozja, Cypr

Cypr, Nikozja
$259,702
$2,734/m²
;
In CRM: 50154
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $2,734/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    95 m²

Opis

Mieszkanie w Egkomi, Nikozja. Posiada 86 m2 powierzchni pokrytych, 9 m2 pokrytych werandy z 2 sypialniami i 1 łazienka. Główne cechy Klimatyzacja Przechowywanie Parking W pełni umeblowane Ogrzewanie centralne Zakończenie roku 2002