Dom 3 pokoi 156 m² Tsada, Cypr

Tsada, Cypr, Tsada
$1,65M
$10,594/m²
;
In CRM: 44240
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    156 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 670 m²

Opis

Luksusowa trzypokojowa willa bungalow, która w pełni wykorzystuje położenie działki na wzgórzu w Minthis Hills Tsada, duża wioska znajduje się zaledwie osiem kilometrów od Pano Pafos jeszcze wysoko nad poziomem morza. Ten wspaniały obiekt składa się z przestronnych otwartych-plan obszarów życia, duży odkryty taras basen z jednej strony i dziedziniec z drugiej, co czyni go idealnym dla rozrywki. Pionierska architektura jest wypełniona światłem i energetyzująca, zaprojektowana tak, aby oprawiać panoramy poruszające duszę i łączyć mieszkańców z wyrafinowaną prostotą autentycznego cypryjskiego życia.