Mieszkanie 2 pokoi 102 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$644,298
$6,317/m²
;
In CRM: 46068
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $6,317/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    102 m²

Opis

Nowoczesny projekt mieszkalny z wspólnym basenem w Agios Athanasios, Limassol. Dojazd do supermarketów, szkół, szpitali, banków, sklepów handlowych, klubów high-end, restauracji high-end, plaż zajmuje tylko 5 minut. Klasa energetyczna: w toku Dostępność Apartament GROUND piętro Powierzchnia wewnętrzna 86,5 m2 Pokryte werandy 15,6 m2 Prywatny ogród 66,1 m2 Oczekiwana dostawa 2026