Mieszkanie 3 pokoi 110 m² Nikozja, Cypr

Cypr, Nikozja, Nikozja
$271,507
$2,468/m²
;
In CRM: 37378
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $2,468/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²

Opis

Trzy sypialnie są dostępne na sprzedaż w Pallouriotissa. Położony w pobliżu Hiszpanów Hardware, apartament ma dostęp do kilku obszarów w Nikozji i udogodnienia, takie jak kawiarnie, sklepy i szkoły. Apartament posiada salon z kuchnią, 1 łazienka, 2 Wc, zadaszony parking i werandy. Obiekt znajduje się na trzecim piętrze. Mieszkanie jest w pełni wyposażone we wszystkie urządzenia elektryczne. Inne udogodnienia obejmują jednostki A / C we wszystkich obszarach. Wycieczka wideo