Dom 5 pokojów 247 m² Tala, Cypr

Tala, Cypr, Koinoteta Talas
$1,47M
$5,932/m²
;
In CRM: 41464
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    247 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    581 m²

Opis

Oszałamiająca willa z pięcioma sypialniami w spokojnej dzielnicy mieszkalnej Tala, na szczytach gór St.Neofytos. Na wszystkich poziomach willi, parterze na parterze na pierwszym piętrze i na basenie roztacza się widok panoramiczny na Pafos. Główne cechy Spektakularne morze i góry widok Duży wykres Cicha lokalizacja Prywatny basen Podwójne szyby Kuchnia granitowa Panele słoneczne Stan powietrza