Mieszkanie 3 pokoi 132 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$688,653
$5,217/m²
;
In CRM: 49557
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.03.2026

• Adres
    Thermopyn, 4 Alo Car Rentals Larnaca City Centre Branch

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,217/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    132 m²

Opis

Położony w doskonałej lokalizacji, z łatwym dostępem do zakupów, jadalnia i rozrywka, jest idealnym miejscem, aby zadzwonić do domu dla osób poszukujących najwyższej jakości i wygody. Projekt składa się z 18 luksusowych 1,2 i 3-pokojowych apartamentów. Główne cechy Klasa energetyczna A z zainstalowanym systemem fotowoltaicznym Duża recepcja (30m2) z wykończeniem marmuru Wspólne obszary, które mają być wyposażone w fałszywe sufity i światła punktowe Wysokiej jakości europejska podłoga ceramiczna Termoaluminiowe ramy okienne z podwójnym szkłem Wysoka jakość Europejskie płytki ceramiczne w łazienkach Drzwi wejściowe i domofon Wysokostandardowy sprzęt sanitarny z najlepszych marek europejskich Wysokostandardowe szafki kuchenne i szafy Wybór aktualizacji oferowanych kupującym Obszary wspólne do wykorzystania w systemie fotowoltaicznym o mocy około 3KW Dostępność Apartament 6 piętro Powierzchnia wewnętrzna 105,7 m2 Pokryte werandy 26,7 m2 Ogród dachowy 98 m2 Pool 3,15 * 1,8 m Data zakończenia: lipiec 2027 r.