Mieszkanie 2 pokoi 101 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$500,227
$4,953/m²
;
In CRM: 48174
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

• Adres
    Piyiale Pasa, 154 LIV MACKENZIE BEACH SUITES

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,953/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    101 m²

Opis

Nowy projekt zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy mieszkalnej w Larnaca. Projekt składa się z 10 luksusowych apartamentów. Dostępność Apartamenty 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 79,3 m2 Pokryte werandą 22,1 m2 Cena 425.000 euro plus VAT Apartamenty 2. piętro Powierzchnia wewnętrzna 79,3 m2 Pokryte werandą 22,1 m2 Cena 435.000 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Projekt statusu: W trakcie budowy