Dom 3 pokoi 204 m² Tala, Cypr

Tala, Cypr, Koinoteta Talas
$803,724
$3,940/m²
;
In CRM: 48010
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.12.2025

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    204 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 000 m²

Opis

Doświadcz luksusu życia w wyśmienitym rozwoju willi znajduje się w malowniczej lokalizacji Tala, Pafos, znany z malowniczego piękna i sprzyjający klimat. Ten nowy rozwój składa się tylko z czterech willi z czterech sypialni i trzech łazienek. Jest on zaprojektowany przy użyciu nowoczesnych linii architektonicznych, przy użyciu materiałów lokalnych, aby wtopić się w środowisko naturalne. Cechy Basen Ogrzewanie centralne jest (opcjonalne) Przepisy dotyczące warunków klimatycznych Ogrzewanie centralne (nieobowiązkowe) Łatwy dostęp do autostrady Ogród prywatny Dostępność Dom Powierzchnia wewnętrzna 159 m2 Pokryte werandy 45 m2 Powierzchnia nieosłonięta 12 m2 Inne obszary objęte 8 m2 Zakryty parking 20 q.m. Data zakończenia: lipiec 2026 r.